04.01.15

Заїбало це все

Буквально перед Новим роком купував пшеничну крупу для каші Тору — 4,10 за кілограм. Пішов сьогодні зранку в той же магазин — 5,30.

Про гречку й рис узагалі мовчу. Про інші продукти — теж. Про нові податки — мовчу.

Мовчу, бо слів немає.

Вірніше, є.

Три.

Заїбало це все.

Настільки, що я, який був на обох Майданах виключно як журналіст, готовий вийти на ще один.

Із вилами, як Ляшко.

Правда, поки точно не знаю, в який бік ці вила направляти. Кого колоти?

Блять, і при цьому в нас до єбєні матері днів канікул! Країна реально в жопі, пахати треба всім так, щоб дим із вух ішов, а ми — на канікулах. І керманичі наші. Але десь подалі, щоб не бачити нас і не чути.

І спеціально для тих, хто вважає, що вживання ненормативної лексики недопустиме. Я дуже радий за вас, якщо ви можете говорити про «життя по-новому» без матюків. Я — не можу.

Немає коментарів:

Дописати коментар