10.09.15

Як кіровоградська "Свобода" феєрично "відмазує" свого керівника

Прихильники Тягнибока в центрі України змусили редакцію Depo.Кіровоград сміятися до сліз.

Але спочатку про зовсім несмішне. 31 серпня, як усім уже відомо, під Верховною Радою сталися сутички між противниками внесення змін до Конституції та правоохоронцями. "Свободівець" Ігор Гуменюк не знайшов ліпшого аргументу, ніж бойова граната. В результаті вибуху загинули четверо бійців Національної гвардії. Слід зауважити, що сама політсила від Гуменюка поспіхом відхрестилася, мовляв, це не її боєць, втім, низка фактів свідчить про протилежне.
Міліція спрацювала доволі оперативно й затримала "гранатометника". Разом із ним до СІЗО потрапили ще півтора десятка мітингувальників. Керівника кіровоградського обласного осередку "Свободи" Ігоря Степуру, якому міліціянти також скрутили руки, відпустили під домашній арешт.

Тепер прокуратура хоче все-таки посадити головного "свободівця" Кіровоградщини. А прес-служба облосередку з усіх сил його "відмазує". Причому робить це неймовірно "круто".

Для початку на редакційну пошту Depo.Кіровоград прийшов лист із темою "Фатальні дати у житті Василя Стуса. Минуле і сьогодення політичних репресій". Ну це, вочевидь, так, щоб зацікавити й провести аналогії.

Далі у електронній скриньці з'явилося інтерв'ю, яке Ігор Степура нібито дав журналісту, літератору і видавцю (так і підписано) Володимиру Стецюку. Вибачте за довгу цитату, але вона того варта: "Найсмішніше те, що під час цих подій я взагалі не був під Верховною Радою. Приїхавши рано вранці до Києва, пішов на Південний вокзал до однієї улюбленої кафешки, де можна смачно поїсти й спокійно попрацювати у затишку. Оскільки в цей день мали відбутися політрада, нарада керівників обласних виборчих штабів, а потім ще й спеціальне навчання з тестуванням для кандидатів у депутати місцевих рад, треба було підготувати купу різних документів. Тому я взяв поїсти, дістав свій ноутбук і почав працювати. Зрештою просидів там близько шести годин. Десь о 13-15 пішов до найближчого інтернет клубу роздрукувати напрацьовані документи, потім забіг по дорозі до кіоску "Соки-води" щось попити й о 13:40 зайшов у метро. На ескалаторі зазирнув у свій смартфон і на УП побачив шокуючі новини про події під Верховною Радою. Не встиг навіть збагнути, що ж саме сталося, отримую СМСку з розпорядженням для свободівських керівників негайно зібрати своїх людей біля сцени. Виходжу на "Арсенальній" і через Маріїнський парк чимчикую до Верховної Ради, обдзвонюючи на ходу своїх людей. Десь о 14:05 на підході до Ради я зустрів своїх і, обмінявшись інформацією про те, що сталося, вирішуємо їхати на тестування кандидатів. Десь за три метри від входу на станцію метро "Арсенальна" з вигуками "Стоять!" нам заламали руки, повідомивши, що ми затримані за підозрою щодо співучасті в масових заворушеннях і скоєнні теракту під Верховною Радою".

Тобто, якщо вірити написаному, керівник "Свободи" з Кіровоградщини й гадки не мав, що його соратники бешкетують під парламентом. Півдня просидів у кафе, а потім ішов собі спокійно Києвом, нікого не чіпав...

Певно, прес-служба перечитала розіслане і вирішила відповісти на запитання: "Так чому ж Степуру затримали? Невже він настільки відомий у Києві своєю патріотичною незламною позицією, що "посіпаки злочинного режиму" вирішили його кинути в застінки лише через це?" І надіслала ще одного листа. З якого все стало зрозуміло: це, виявляється, хитромудра комбінація, щоб не пустити "Свободу" до Кіровоградської облради.

"Я розумію, що ворог прагне мене закувати в СІЗО, щоб позбавити можливості ефективно вести виборчу кампанію. Адже я є першим номером в списку кандидатів до Кіровоградської обласної ради від ВО "Свобода", - переконує Степура.

В цьому листі прекрасне все: і пафосність, і "скромність", і сам посил. Ну звісно ж! Щоб не пустити Степуру в облраду в Кіровограді, його треба арештувати у Києві. Інших варіантів у "антинародної влади" немає. А може, сам Порошенко віддав наказ розправитися з небезпечним для нього націоналістом? Лишається з нетерпінням чекати, що ж іще придумає прес-служба "Свободи".

Оригінал публікації

Немає коментарів:

Дописати коментар