31.01.15

Знову

Схоже, вести рослинне життя в суботу стає звичкою...

30.01.15

Строительство возле Кошачьего глаза: кто виноват и что делать?

Сразу оговоримся: выводы о причастности тех или иных персон к застройке Лесопарковой в Кировограде должны сделать соответствующие органы. Мы же в этой статье просто приводим документально подтвержденные факты.

29.01.15

Ефір КІТ про Лісопаркову

У студії — Даша Романська, Андрій Гоба і я.

Я неочікувано для самого себе став депутатом міськради

Дякую, конєшно, колеги. Але я поки не готовий до такої роботи...

Повний пі...

Я раніше думав, що з земельними питаннями в Кіровограді капець. Сиджу на першому засіданні комісії по Лісопарковій і розумію: помилявся. Це не капець, а повний пі...ц.

Скандали, інтриги, розслідування

Я увійшов до складу комісії, яка розслідуватиме забудову Лісопаркової. Відтепер найповніша і найсвіжіша інформація буде на Новинах Кіровоградщини. (Правда, вона й без комісії була.)

«А потом он ударил меня в живот...»

Жительница Кировограда Светлана Бондаренко утверждает, что ее побил экс-судья Владимир Ярошенко.

28.01.15

Табалов vs підприємці

На ринку «Привокзальний» уночі з 27 на 28 січня розтрощили два торгових павільйони. Їхні власники впевнені, що винен у цьому кіровоградський бізнесмен і політик Андрій Табалов.

27.01.15

Пропозиція для Кіровоградської міськради

Іван Марковський хоче створити комісію, яка займеться питаннями забудови Лісопаркової. Пропоную на голову комісії Григорія Литвина, його заступником — Віктора Ніколаєнка. Шарова можна зробити радником голови комісії...

А якщо серйозно, то створення всіляких комісій — традиційний шлях «забалакати» питання.

26.01.15

Як страшно жити-2

А-а-а-а-а-а-а, знову він, Котел Твердотопливный!


А свято де?

Чому, питається, й досі немає «свята демократії» в Лісопарковій?

Чим Новини Кіровоградщини відрізняються від колег-конкурентів

Звичайно, багато чим. Але я зараз маю на увазі найголовніші відмінності.

Перше. 99 відсотків інформації, розміщеної на нашому сайті, стосуються Кіровограда й області. Всеукраїнські новини й статті ми ставимо лише тоді, коли вони «зачіпають» і мешканців Кіровоградщини (наприклад, підвищення мінімальної зарплати чи президентські вибори). Ми не ставимо карту бойових дій АТО, не пишемо про резонансні події, які сталися в сусідньому регіоні, ігноруємо «Русскій міръ» (привіт, друзі!) тощо. Відтак я можна стверджувати: нас читають здебільшого люди, які реально цікавляться життям області. Іншим на НК просто нічого робити.

Друге. Ми з усіх сил намагаємось — і не збираємося зупинятись — добувати ексклюзив. Там, де інші лінуються покопатися глибше, ніж написано в прес-релізі, ми риємо. Коли хтось переписує інформацію з якоїсь установи, ми телефонуємо. Поки триває прес-конференція, ми намагаємося відшукати те, про що публічно ніколи не повідомлять. Ми прагнемо бути першоджерелом.

Третє. Ми не соромимось посилатися на колег. Якщо комусь вдалося роздобути інформацію, а нам не пощастило (не вистачає часу зайнятися самим, не бачимо перспективи у пошуках — причин може бути достобіса), — рука нашого журналіста не всохне, ставлячи лінк на інше видання.

Четверте. Ми супроводжуємо порушені теми. Лісопаркова, суд над Душинським — список можна продовжувати. Якщо вже вчепилися в щось — не відчепимось.

П’яте. Ми намагаємося ретельно відбирати новини. «Рятувальники зняли з дерева кошеня» — колись на Новинах Кіровоградщини можна було таке прочитати. Тепер — точно ні. Ми повідомляємо лише про найважливіші події, зрідка розбавляючи серйозність стрічки новин чимось просто цікавим або прикольним.

Якось так.

А, ледь не забув. Нам подобається робити те, чим ми займаємось. Не впевнений, що цим ми також відрізняємось від колег, але для результату це дуже важливо.

25.01.15

Кошачий глаз: есть первые документы

Существуют как минимум два решения органов власти, которыми запрещено строительство на территории Лесопарковой в Кировограде плюс план зонирования города.

Для начала – специально для не ведающих, о чем речь. В канун нового года «УЦ» узнала о том, что возле небольшого озерца Кошачий глаз на Лесопарковой началось строительство. Мы спросили у горсовета, кому принадлежат выделенные там участки (их всего семь: шесть – частная застройка и садовничество, один – база отдыха). Полученный ответ удовлетворил нас лишь частично, и в минувшем номере «УЦ», наведя кадастровые номера всех участков, попросила городские власти областного центра конкретизировать его. На момент подготовки этой публикации к печати – тишина.

24.01.15

Рослинне життя

Цілий день провалявся в ліжку. Кайф.

23.01.15

Я обожнюю Єдиний державний реєстр судових рішень

Це просто феєрично: «...зірвав 1 кущ коноплі, чим скоїв незаконне придбання наркотичного засобу».

І так буває

У мене були практиканти, які вважали журналістику романтичною професією. От вам, мрійники, сьогоднішня доза романтики: три години очікування в коридорі заради п'яти хвилин спілкування. Правда, доволі результативного.

22.01.15

Знову перестарались...

Хостинг укотре не витримав. Учора вдалося домовитись про підвищення ліміту, й сайт вижив після 7,5 тисячі відвідувачів. Сьогодні на 5,8 тисячі здох... Просимо вибачення у читачів. Повірте, не так просто вирішити цю проблему, інакше давно вже вирішили б.

Шок! Сенсація! Караул! На Кіровоградщині крадуть наркоторговців


21.01.15

Технічний момент

Відмовляюся від hypercomments і переходжу на стандартні від blogspot. Причина — не відображаються в мобільному.

Соррі, хто коментував. Але більше змін не буде, так що пишіть мені щось хороше (або погане — на ваш розсуд) сміливо: нічого нікуди не пропаде.

20.01.15

Нездорова тенденція?

У суботу - "Втеча з Шоушенка". Неділя - "Вихід дракона". Вчора - "Острів проклятих". Сьогодні - "Зелена миля". На завтра планую "Бурю століття". Раніше вечорами я читав...

Оперативно...

Новина на «Перевеслі». Зверніть увагу на дату.Новина, на яку вони посилаються, на «Наших грошах». Увага — знову ж таки на дату.

Сайт уже працює

Ще раз перепрошую за незручності. Хостинг Новин Кіровоградщини вчора банально не витримав напливу відвідувачів і на шести тисячах здох. У нас тепер два варіанти: 1) писати гірше, щоб менше читали; 2) домовлятися з хостером про підвищення ліміту. Вгадайте, який ми обрали.

19.01.15

«Моторола» продовжує диверсійну діяльність

Новина про те, що «кіборги», можливо, вбили одного з ватажків сепаратистів «Мотролу», набрала стільки переглядів, що «ліг» наш сайт. Дуже сподіваюся, що інформація про загибель ідіота — правда, і це був його останній «теракт».

Торушка покупався і сохне )))План на рік

Роботи так до фіга, що я щовечора пишу план на завтра. А на початку січня спромігся на цілий річний план.

Що в ньому? Не скажу. Але він постійно у моїй голові, тому, вірю, я його виконаю.

17.01.15

Люстрація

Новий рік для мене почався з люстрації. Головний критерій — не витрачати свій час на тих, хто мене нервує і дратує. 

Не називатиму прізвища. Просто констатую, хто в списку тих, із ким ніколи не сяду на одному гектарі:

- люди, які хоча б раз у житті серйозно мене підвели чи підставили (і ще раз можуть таке зробити, то навіщо зайве випробовувати долю?);
- люди, які постійно невдоволені життям, і бурчать про це на кожному кроці, невдахи (фуууу);
- люди, які намагаються перекласти свої проблеми на інших (не люблю, коли не просять про допомогу, а вимагають);
- ідіоти й мудаки (без коментарів).

Список, як любили говорити про «Центральний регіон — 2015», — живий. Він то поширюється, то скорочується. «Ядро аудиторії», правда, майже незмінне.

16.01.15

Як страшно жити...

Постукалося на ФБ сьогодні отаке в друзі...

Від радощів до суму...

Вчорашній заголовок на «УП»: «За відставку Яреми підписались уже 45 депутатів». Просто відчувається радість. Ура, вже 45!

Сьогоднішній: «Лише 76 народних депутатів підписалися за відставку Яреми»...

15.01.15

Резервация вместо рекреации?

«УЦ» продолжает следить за ситуацией с застройкой природоохранной зоны между озерцом Кошачий глаз и сосновым бором на Лесопарковой в Кировограде.

Напомним, как начиналась эта история. Незадолго до новогодних праздников мы узнали, что возле Кошачьего глаза ударными темпами идет застройка. Там уже лежали бетонные плиты, были проведены канализация и силовой электрический кабель. Вместо тропинки, по которой вдоль сосен гуляли жители Новониколаевки, красовалась широкая просека.

12.01.15

Я завис...По-перше, військовий не може бути рецидивістом. Із судимістю в армію не беруть.

По-друге, обидва рецидивісти взагалі виявилися не судимими.

11.01.15

Таке от селфі

Сказала Яна Андріївна: "Тату, одягни шапку, будеш бє". Бажання виконане.

Нарешті

Дуже скучив за роботою. Ненавиджу такі довгі вихідні. Пару днів ще терплю, потім не знаходжу собі місця.

До речі, в мене є особистий рекорд (для когось - антирекорд). З грудня 2008 року по серпень 2013-го я лише 1 раз був у відпустці, цілих 2 тижні. Якщо, звісно, не рахувати всілякі нові роки, перші травня та інші восьмі березня.

Завтра. Все починається завтра. І ми - Новини Кіровоградщини - зробимо в нинішньому році більше, ніж хтось може уявити.

10.01.15

С видом на Кошачий глаз

Застройка Лесопарковой продолжается. А в описанном ниже случае – ударными темпами.

09.01.15

Захворів

Температура, морозить... Усе по повній програмі. А ще хочу їсти - і не можу ковтати, бо горло болить.

06.01.15

«Маленький...»

Готую сьогодні зранку на кухні салат. Яна Андріївна стоїть біля Тора (приблизно втричі більше за неї п’ятимісячне щеня східноєвропейської вівчарки), який валяється на підлозі, і примовляє:

— Лапки маленькі (ручкою лапу, що розмірами з мою долоню, гладить), хвостик маленький, зубки маленькі (дуже не хотів би, щоб коли-небудь такі зубки вп’ялися мені в що-небудь), носик маленький...

Тор лежить і з помітним задоволенням слухає...

05.01.15

Бабушка — это святое

Невелика, але необхідна передмова. Поясню, чому я розміщую цей текст у своєму блозі. Мене колись учили, що треба ставити собі дуже високу планку. Чим вища — тим краще. От я  й ставлю планку: на Новинах Кіровоградщини будуть не гірші тексти, ніж опублікований нижче.

Фото: Владимир Смирнов / ТАСС / Scanpix

Кліпи від Вадима Мурованого й Андрія Богдановича та сеньйори Квашелетті

«Державна установа» — саме словосполучення наганяє на мене нудьгу. А от вам і державне телебачення: спів — генеральний директор Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії Вадим Мурований, гра на фортепіано, саксофоні та інших скрипках — його перший зам Андрій Богданович.

І ні фіга, м’яко кажучи, не нудно. Молодці!А ось вам «Фелічіта»: кіровоградський співак Сергій Колчин та генеральний продюсер КОДТРК Олена Квашелетті (перепрошую, Кваша).Коротше, дивіться канал «Кіровоград». І буде вам щастя!

Що нового в новому році?

Перше. Зміниться підхід до наповнення Новин Кіровоградщини.

Друге. Зміниться дизайн Новин Кіровоградщини.

Третє. Я знову писатиму якісь напівлітературні речі й викладатиму їх тут.

Четверте. Поки не придумав.

Трохи згодом — може, сьогодні ввечері або завтра — напишу про свої плани детальніше. Я прихильник того, що плани треба озвучувати — щоб їх почув Великий Дух Маніту.

04.01.15

Про Паніна й агентів національної безпеки

Всі ж у курсі цієї історії? Хто не знає, зараз коротко розкажу.

2 січня одеські євромайданівці випадково зустріли російського недоактора Олексія Паніна, який колись ляпнув, що Одесу теж треба анексувати, в одеському кабаку. (Скільки треба нахабства, щоб припертися після цих слів у Південну Пальміру — окреме запитання.) Змусили вибачитись на камеру. Один із ініціаторів «виховної бесіди» Марк Гордієнко написав у своєму Facebook, що здали Паніна ментам.

Менти затримання офіційно не підтвердили. І Панін невдовзі вже розпинався в інтерв’ю російським телевізійникам (у Москві), як його ледь не з’їли, попередньо довівши до паралічу і зґвалтувавши, одеські бандерівці.

Але ж то менти, а агенти національної безпеки не сплять! Начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк заявив — де б ви думали? — у Facebook: «Слідчим відділом УСБ України в Одеській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні від 03.01.2015 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що 12.08.2014 громадянин Російської Федерації, російський актор, Панін Олексій В’ячеславович, 10.09.1977 р. н., перебуваючи на території України в Автономній Республіці Крим, публічно висловлювався про те, що АР Крим є російською територією, а також щодо необхідності розширення її меж до м. Одеса».


Встановили! Вони встановили, що Панін таки говорив цю херню публічно. Мільйонів двадцять людей це вже давно знають, роликами Інтернет переповнений, по телику не один десяток разів показували, а СБУ — «встановило»!

Агенти нацбезпеки, вилазьте з фейсбуків і прочіх твітерів. Паніна не в Інтернеті ловити треба.

Вже хотів публікувати цей пост і згадав. Вовк ще сказав, що Паніну загрожує до п’яти років позбавлення волі. Налякав їжака голою жопою, ага.

Заїбало це все

Буквально перед Новим роком купував пшеничну крупу для каші Тору — 4,10 за кілограм. Пішов сьогодні зранку в той же магазин — 5,30.

Про гречку й рис узагалі мовчу. Про інші продукти — теж. Про нові податки — мовчу.

Мовчу, бо слів немає.

Вірніше, є.

Три.

Заїбало це все.

Настільки, що я, який був на обох Майданах виключно як журналіст, готовий вийти на ще один.

Із вилами, як Ляшко.

Правда, поки точно не знаю, в який бік ці вила направляти. Кого колоти?

Блять, і при цьому в нас до єбєні матері днів канікул! Країна реально в жопі, пахати треба всім так, щоб дим із вух ішов, а ми — на канікулах. І керманичі наші. Але десь подалі, щоб не бачити нас і не чути.

І спеціально для тих, хто вважає, що вживання ненормативної лексики недопустиме. Я дуже радий за вас, якщо ви можете говорити про «життя по-новому» без матюків. Я — не можу.

03.01.15

От вам і АТО

В одному з сіл одного з районів (спеціально не уточнюю, бо збираюся написати про цей випадок в УЦ або на НК) прийшла мама учасника АТО до сільського голови отримати не то соціальну, не то гуманітарну допомогу (перед Новим роком, наскільки я розумію, роздавали).

— Пішла нахер, — відповіли їй у сільраді. — Ми не в курсі, де твій син ошивається...

Отак. Підозрюю, таких випадків — море, просто люди мовчать.

Ласкаво прошу

Декому, напевно, вже набридло, як я скачу з одного сервісу на інший. Але все, цей блог — назавжди. (Ну або поки Google не приб’є свій Blogger, як це вже не раз робив із іншими службами.)

02.01.15

Тест

Тест із мобільного.

lwaivdlr czj0rcim

01.01.15

Новий рік

У всіх сенсах новий. Абсолютно новий.