18.08.15

Професія така професія

Дві години до дедлайну. Дві години чекаю на обіцяну інфу. Хвилин за п’ять до потенційної смерті від головного редактора телефоную до прес-служби і чую у відповідь: "Та просто підписати нема в кого..."

Журналістика.

14.08.15

На Кіровоградщині зріє бунт

"Злинська народна республіка" — цілком реальна штука, зважаючи на характер злинчан. Детальніше читайте на сторінці Depo.Кіровоград у "Фейсбуці".

ПС. Лайкайте сторінку.

13.08.15

Добраніч

Хороший день був.

11.08.15

Чому варто підписатися на нас у Facebook

Найближчим часом, зрозуміло, Depo.Кіровоград матиме свій сайт — на базі всеукраїнського ЗМІ http://www.depo.ua/

До того ми писатимемо у Facebook — але новини при цьому фактично ті ж, що і виходили б на сайті. Вподобавши нашу сторінку, ви отримаєте щонайменше ще одне джерело цікавої та актуальної інформації.

Крім того, коли працюватиме сайт, то Facebook стане одним із головних каналів комунікації з читачами.

Спамити не будемо, обіцяю.

10.08.15

09.08.15

Лайно і привітність

Кіровоградська міськрада продовжує роздуми про стратегію розвитку обласного центру. Вулицею Ельворті течуть фекалії.

08.08.15

Он приехал с миром

Грузин Нодар Беридзе, который хочет объездить на велосипеде все области Украины (кроме восточных и Крыма), посетил Кировоград. «УЦ» побывала на встрече путешественника с журналистами, общественностью и заместителем главы облгосадминистрации Витой Атаманчук.

07.08.15

Важливе оголошення

В області буде регіональний портал "Кіровоград.ДеПо". Очолю його я. До нових зустрічей.

06.08.15

Не пропустіть!

Завтра буде важливе оголошення.

05.08.15

До чого це воно?

Щось мандраж у мене.

04.08.15

Про громадянську позицію

Журналіст, який через ЗМІ, де працює, відстоює свою громадянську позицію, насправді зловживає службовим становищем. Бери прапор, плакат, виходь на вулицю і відстоюй.

03.08.15

Лайно та привітність

Чиновник Кіровоградської міськради Антон Шевченко написав черговий пост у Facebook: «Вважаю, що стратегію і ціль для розвитку нашого міста можна відобразити всього одним стратегічним посилом-меседжем "Кіровоград — місто комфорту і інновацій". Це повинен бути основний меседж Кіровограда. І потрібно робити все можливе для того, щоб робота всіх (влада, бізнес, громада) відповідала даному меседжу!»

І прокоментував його: «У "комфорт та інновації" можна вмісити і "привітність міста". Тепер про механізми. Влада, бізнес, третій сектор повинні приділити особливу увагу грантовим організаціям. У нас проекти на гранти майже не подаються, на відміну від інших міст. Гранти як один із механізмів реалізації. Ми працюємо над впровадженням допорогових онлайн-торгів. Керівництво підтримує. Це можна, в принципі, віднести до інновацій».

Заїбали. Іншого слова я не знаю. Вулицею Ельворті кілька днів поспіль тече лайно. Десь каналізацію прорвало. Переходити дорогу — влізти по щиколотки в цю субстанцію. Та й смердить, однако...

Шановна міська владо! Затули дірку, з якої тече лайно! А потім пиши про інновації й привітне місто.

02.08.15

Про друзів

Найближчі люди знають, що я останніми місяцями пережив не кращі часи. Багато було проблем (зараз наче, тьху-тьху-тьху, попускає). Я от що хочу сказати: якби не мої друзі, навряд чи вдалося б вийти з чорної смуги з мінімальними втратами.

Величезне вас усім спасибі. Просто за те, що ви у мене є.

P. S. Спеціально не називаю тут нікого конкретного. Вони і так знають, про кого я )))


P. P. S. Одного таки назву, бо в нього сьогодні якраз день народження. Русік, із днюхою тебе, друже!