31.10.15

Татова донька ))

Сьогодні цілий день — із Яною Андріївною )

30.10.15

Буде традиційне "Я такого не говорив"?

Нардеп Олександр Горбунов подав законопроект, яким пропонує заборонити назву "Єлисаветград". А з нами тим часом поділилися відео, на якому він говорить зовсім протилежне.

29.10.15

Це важливо!

Не одна людина сьогодні сказала мені, щоб я трохи поберігся. Ну, знаєте, всяке буває, особливо після статей, хто чим володіє у Кіровограді.

Так от. Уперше в житті я таке пишу (зарікався навіть чогось подібне заявляти): раптом що — винних знайти буде нескладно (при наявності бажання, звісно). Але будемо сподіватися, що Великий Дух Маніту не допустить нічого херового.

І ще одне. На цьому ж усе не закінчується. Чекайте продовження — у Кіровограді ще багато цікавих земельних ділянок.

Життя триває

Я вже на роботі. Можна писати, телефонувати, передавати інформацію, добрі побажання, гроші...

28.10.15

Земля пухом

Учора я поховав батька. І зрозумів дуже важливу істину, про яку навіть не думав 24 (приблизно) роки.

27.10.15

Оголошення

Сьогодні протягом дня я не в Кіровограді, тому навряд чи зможу оперативно реагувати на електронну пошту. Кому щось терміново треба — телефонуйте.

26.10.15

І це ж не все

Ще три тижні до другого туру виборів мера Кіровограда. Читайте Depo.Кіровоград — і будете в курсі найважливіших подій.

25.10.15

День виборівДивіться фільм і час від часу заходьте на Depo.Кіровоград. Не пропустіть нічого важливого!

24.10.15

Як династії Шарових, Онулів та Райковичів поділили кіровоградські парки

У щонайменше чотирьох зелених зонах обласного центру порядкують олігархи.

Надання вільного доступу до даних земельного кадастру стало справжнім подарунком для охочих з’ясувати, хто володіє тією чи іншою земельною ділянкою. Depo.Кіровоград ретельно вивчив інформацію про власників та орендарів найбільших кіровоградських парків.

23.10.15

"Кукушка" у виконанні 12-річної Даші Волосевич — це фантастично

Виступ головного міліціонера Кіровоградщини на урочистостях із нагоди початку набору до нової поліції

Це тільки мені здається, що Сергій Кондрашенко не у захваті від нової поліції? До речі, прикольні ролі відвели для в. о. мера Івана Марковського та голови облради Олександра Чорноіваненка. Вони просто постояли, не сказавши ні слова.

А відповідь написати слабо?

Я так і думав, що стаття "Губернатор Кіровоградщини просуває "руcскій мір" потягне за собою палке обговорення. Прихильників і опонентів Єлисаветграда — море, тому це логічно й очевидно.

Нелогічно інше. Чому б замість того, щоб срати в коментах на ФБ, не написати статтю у відповідь? Ми залюбки опублікуємо адекватний і стилістично грамотний текст про те, що Єлисаветград — єдино правильна назва.

Наша пошта — depokirovograd@gmail.com. Ми абсолютно відкриті для всіх думок, крім тих, що суперечать Конституції й Кримінальному кодексу.

Спеціально для тих, хто волає: стаття замовна і проплачена. Це — сон рябої кобили. Надсилайте чи приносьте свою статтю з аргументами за Єлисаветград — і якщо ми попросимо за неї грошей, я вистрибну з вікна нашого офісу.

І останнє. Якщо ви не помітили, ми справді публікуємо все. Ми не соромимось публікувати новини і статті про земельні ділянки як Табалова, так і Райковича. Ми критикуємо владу і повідомляємо про її хороші починання. У нас немає "священних корів", яких не можна чіпати. Це, на мою скромну думку, і називається об’єктивною журналістикою: писати про те, що відбувається насправді й давати можливість висловитись усім, кому є що сказати.

22.10.15

Як політики "залюбили" кіровоградців

Потенційні депутати й мери намагаються завоювати прихильність виборців за будь-яку ціну. Але, здається, марно.

21.10.15

Вибори, вибори...

За кого голосувати? Всі одним миром мазані...

19.10.15

Шановні колеги!

Звертаюся до всіх кіровоградських журналістів. Так склалося, що всі ми на когось працюємо. Вибори минуть — а нам тут жити і творити далі. Тому прохання: хай політики й політикани чубляться між собою, нам же краще просто збиратися щоп’ятниці на каву, пиво чи щось міцніше.

Чуєте? Будьмо адекватними.

18.10.15

Пост спеціально для кіровоградських політиків

От ви привозите всілякі круті й не дуже гурти перед виборами. (У моєму особистому рейтингу "Антитіла" від УКРОПу — фігня порівняно з "Брутто" від Табалова. Але це суто музичні вподобання, а не політичні. Політично мені що УКРОП, що Табалов — однаково.)

Так от. Усіх вас послухати — такі патріоти рідного міста, що капець. От чому б вам тоді привозити музикантів не перед виборами, а просто так? Ідеш посеред літа центром — а на площі Героїв Майдану безкоштовний концерт "Металліки". І пофіг, що на сцені будуть якісь партійна прапори, Хетфілд — важливіше.

От тоді я повірю у патріотизм, любов до рідного міста і містян. А так — соррі, хай хтось інший вірить.

Depo.Кіровоград тепер і на ВК

Доброго вечора! Ми відкрили офіційну сторінку "В Контакті". Якщо хочете бути в курсі найцікавіших новин — підписуйтесь.

08.10.15

Давайте копати глибше

Колеги розповсюдили інформацію від "Наших грошей" про те, що фірма Людмили Шубіної "виграла тендер хитрощами". Вона не вказала в загальній вартості робіт ПДВ.

Зайдіть у ЄДР і побачите, що ця фірма зареєстрована як платник єдиного внеску. Тобто вона і не повинна платити ПДВ.

ПС. Шубіна мені не друг, якщо що. Просто закликаю копати глибше.

ППС. Сам не без гріха, всіляке буває.

07.10.15

Фейл...

Дійшли нарешті руки до кадастрової карти. Заварив каву. Зручно вмостився перед ноутом. Відкрив карту. А вона глючить.

02.10.15

Спеціально для прес-служб!

Нагадуємо нашу електронну пошту: depokirovograd@gmail.com Вносьте до списків розсилки, не соромтесь. А ще нам можна телефонувати на міський номер (0522) 35-40-74 із 9 ранку до 7 вечора в робочі дні. http://kr.depo.ua/