21.06.16

Спеціально для Олександра Мосіна

Цитата з офіційного сайту мерії: "Торгівля пивом у місцях масового відпочинку дітей є неприпустимо. Така позиція міської влади залишається незмінною і принциповою.

На цьому наголосив заступник міського голови Олександр Мосін, коментуючи інформацію про спроби відкрити літній торгівельний майданчик на території Ковалівського парку".


Спеціально для Олександра Мосіна про "спроби відкрити літній торгівельний майданчик на території Ковалівського парку": пиво "Домс" - 15 гривень за півлітра, кава американо - 7 гривень за стаканчик. Інших цін не знаю, нічого більше там не пробував.

От скільки нас усіх можна дурити? Немає там ніяких "спроб відкрити". Там спокійно працює "літній торгівельний майданчик".

Бійці 42-го батальйону: Війна після ДМБ так і не закінчилась


17 червня у Кіровограді урочисто відзначили річницю створення батальйону, який сепаратисти називали "Чорним"

17.06.16

Підслухав

Діалог у кафе, де якраз ставлять апарат для приготування кави.

- І по чому стаканчик виходить? - питає продавчиня у майстра.

- Тут розраховано на сто двадцять порцій... Так... Значить, один - три п’ятдесят.

- Добре, тоді по сім продаватиму.

Випив я кави за сім гривень, коротше кажучи.

16.06.16

Трохи з кухні Depo.Кіровоград

Ми з Серьогою зазвичай працюємо то зі своїх домів, то хтось у якомусь офісі чи іншому місці, де є вай-фай. Коли вдвох (одночасно) на стрічці новин - обов’язково списуємось у скайпі, щоб не ставити на сайт (хоча прецеденти все одно бували) про одне й те ж.

З учорашнього діалогу. Повідомлення від Серьоги про надісланий на редакційну пошту прес-реліз: "менти наркоту прислали. Зроблю".