16.09.15

Двоє кіровоградців майже наосліп добираються автостопом до Грузії

У Сергія Філліпова - великі проблеми з зором, а його компаньйонка Наталя Севастьянова майже взагалі не бачить.

Перші свої кілометри кіровоградець Сергій Філліпов подолав автостопом ще 2011 року. До сьогодні він подорожував Молдовою, бував у Білорусі, об'їздив Україну. А влітку 2015-го різко - в першу чергу для своїх рідних - збільшив відстань і подався на Соловки.Тепер Сергій вирішив поїхати до Грузії. Але цього разу не сам: його компаньйонкою стала Наталя Севастьянова. І подорож обіцяє бути ще екстремальнішою: хлопець має 5% зору, дівчина практично не бачить."Наш досвід буде по-справжньому унікальним, - написав Сергій на своєму сайті. - Я знаю ситуацію зсередини й можу сказати, що нічого подібного в історії туризму України не було. Дуже важливим є такий момент. Одна справа, коли незряча людина подорожує у супроводі волонтера, і в такому разі останній бере на себе всю відповідальність. Наша ситуація буде принципово іншою, адже в повному обсязі я не зможу виконувати функції волонтера, а, значить, ми однаковою мірою будемо залежати від зовнішніх обставин, і обоє повною мірою зможемо відчути, як підтримує й оберігає нас світ".

Вранці 15 вересня мандрівники вирушили з Кіровоградщини в далеку дорогу. Depo.Кіровоград поспілкувався з Сергієм по телефону.

- Як почалася мандрівка?

- Чудово почалася. Погода сьогодні хороша. Перша машина, яка зупинилася, - вантажо-пасажирський "Мерседес".

Трохи відстаємо від графіку, але це така річ, що важко спланувати ідеально. Зараз (близько 15:30 - авт.) за Олександрією стоїмо, плануємо на вечір дістатися до Харкова.


- І скільки кілометрів загалом ви подолаєте?

- Більше двох тисяч.

- Де ночуватимете?

- У знайомих. І через Інтернет познаходили ночівлю також.

- Коли в Грузії плануєте бути?

- Орієнтовно числа двадцять другого.

- А назад як?

- Поки не знаємо. Або так само, або через Крим спробуємо. Але автостопом, як і до Грузії.

Оригінал публікації

Немає коментарів:

Дописати коментар