20.09.15

Як прокурор-вбивця від нудьги "дістає" своїх колишніх колег

Кіровоградський екс-прокурор, засуджений за смертельну ДТП, скаржиться, що прокуратура розголосила інформацію про його приватне життя.

О пів на п'яту ранку 12 жовтня 2013 року тоді ще працівник міської прокуратури обласного центру Анатолій Душинський, їдучи зі своєю подругою на джипі Mitsubishi Pajero Sport, збив сімнадцятирічного кіровоградця Сашка Богатирьова і зник із місця пригоди.

Юнак помер.

Судовий процес тривав майже рік. Душинський свою провину заперечував, прокурори - наполегливо доводили. Зрештою, Новомиргородський районний суд дав йому сім років в'язниці. Захист екс-прокурора подав апеляцію, але її відхилили.

Загальновідомо, що в українських в'язницях можна робити якщо  не що завгодно, то багато чого. Якщо мати певну вдачу. Зеки організовують секс-бізнес і видурюють гроші у довірливих співвітчизників, які живуть по той бік колючого дроту, вживають наркотики і п'ють, користуються мобільними телефонами та іншими забороненими за гратами предметами.

Анатолій Душинський у незаконних діях за ґратами не помічений. Проте нудьгувати своїм колишнім колегам усе одно не дає. Нині прокуратура змушена розбиратися зі скаргою про втручання у приватне життя, яку він написав на представника державного обвинувачення.

Річ у тім, що в ході судового процесу Душинський одружився. Прокурор повідомив радісну звістку під час інтерв'ю автору цих рядків. Ну і що, здавалось би? Щасливого подружнього життя, смачних передачок з дому, та й по всьому. Але ж ні. Засуджений за смертельну ДТП вважає, що говорити про його одруження було не можна.

Важко зрозуміти логіку Анатолія Душинського. Анкетні дані обвинуваченого вносять у Єдиний державний реєстр судових рішень. Будь-хто може зайти і прочитати їх. Ось, наприклад, вирок Новомиргородського районного суду від 9 вересня 2014 року. В ньому - жодного слова про те, що Душинський одружений.А це - ухвала Апеляційного суду Кіровоградської області від 27 листопада 2014 року. Чорним на білому вже написано: "одружений".Відповідно, екс-прокурор одружився у перерві між судовими засіданнями. Єдине, в чому - теоретично - міг помилитися державний обвинувач: Душинський пов'язав себе путами Гіменея не в СІЗО, а у в'язниці. Але чи це так принципово? Поки що більше схоже, що вбивці за гратами просто нема чим себе "розважити", окрім написання кляуз відповідним органам.

Оригінал публікації

Немає коментарів:

Дописати коментар