14.04.16

Справу кіровоградських "правосеків-погромників" спускають на гальмах


Складається стійке враження, що незабаром писати не буде про що: підозрюваних або відпустять на всі чотири боки, або засудять, але "ніжно".

Близько десятої вечора 29 листопада 2015 року в зал Національної лотереї у центрі Кіровограда увірвалися невідомі в масках. Вони повалили на підлогу охоронця й одного з відвідувачів, який сидів за ігровим автоматом. Потім розбили обладнання, забрали гроші з каси - понад 40 тисяч гривень - і на двох автомобілях зникли в невідомому напрямку.

Почалися суди. Спочатку в СІЗО посадили всіх затриманих. Потім поступово під домашній арешт і на поруки народних депутатів випустили жінок і двох чоловіків. Ще троє до недавніх пір залишалися за ґратами.

Чергове судове засідання відбулося минулого тижня. Троє арештантів спочатку заявили про недовіру до своїх адвокатів і назвали прізвища нових захисників. Суд, у свою чергу, випустив усіх трьох на свободу - на таких самих умовах, що і їхніх вищезазначених товаришів.

І ось що дивно, якщо тут можна застосувати це слово: даючи коментар журналістам, представник звинувачення так і не зміг чітко пояснити, чи є якісь матеріальні претензії у потерпілих, Національної лотереї. А якщо немає, то чому. "Постраждалі можуть пред’являти претензії, а можуть і не пред’являти", - туманно сказав прокурор.

Схоже на те, що власники ігрового залу відмовляються вимагати компенсації збитку. І це обов'язково зарахується при винесенні вироку, який в такому випадку буде більш м'яким.

Оригінал публікації

Немає коментарів:

Дописати коментар