12.05.16

Як на Кіровоградщині затримували педофіла


У під'їзді кіровоградської багатоповерхівки дорослий мужик чіплявся до семирічного хлопчика з вельми недвозначними пропозиціями.


Вранці п'ятого травня у "Фейсбуці" з'явилося повідомлення: "Увага! Напад на дитину! Давайте зробимо цю тварину знаменитою!

Вчора ця тварюка напала на семирічного хлопчика, який повертався з магазину, в під'їзді його будинку. Напала, щоб задовольнити збочені сексуальні бажання. Сталося це ще завидна о сьомій вечора в самому центрі Кіровограда!

Якщо хтось знає цю тварину, або воно намагалося впарити (продати) окуляри, які носить із собою в своїй великій сумці, будь ласка, повідомте в поліцію або відпишіть під повідомленням.

Таке не має лишатися безкарним".

Свій пост автор супроводжував фотографією педофіла, зробленої зі стоп-кадру з камери спостереження.

Depo.Кіровоград вдалося зв'язатися з батьком хлопчика. Далі - його пряма мова: "Четвертого травня, хвилині о двадцятій на восьму вечора, наш син грався на вулиці, у дворі. Ми попросили його сходити за молоком. Магазин в нашому ж дворі знаходиться, дорогу переходити не треба, тому ми іноді просимо його збігати за чимось. У магазині його знають.

Він взяв з собою свій мобільний, простенький такий йому купили, і пішов. Зазвичай це займає хвилин десять - тринадцять. Минуло п'ятнадцять хвилин, син не повертався. Ми подумали, що він затримується, тому що не горить бажанням робити уроки. Я якраз білизну на балконі розвішував в одних трусах і босоніж, тому попросив дружину відкрити двері - ми на четвертому поверсі живемо - і прислухатися: може, він десь у під'їзді. Вона відкрила двері - і раптом скрикнула і побігла вниз, кличучи мене. Я теж вискочив, побачив у вікно між першим і другим поверхами, як тікає темноволосий чоловік. Я з дитиною піднявся наверх, одягнувся і пішли шукати районом, але нікого не знайшли.

Ми спочатку особливого значення цій події не надали. Син розповів, що хтось намагався відібрати у нього мобілку. Але я про всяк випадок все ж попросив свого сусіда з першого поверху, у якого над дверима є камера спостереження, дати переглянути відео. Години через півтора він приніс відео...

Ми, зрозуміло, викликали поліцію, вони взяли у нас заяву. А в магазині нам розповіли, що, коли наш син купував молоко, цей чоловік теж був там. Він купив йому пакет для молока - мабуть, таким чином увійшов у довіру. І вони разом вийшли з магазину.

Продавщиці з магазину знали цього чоловіка - він продавав окуляри. Ми почали його шукати паралельно з поліцією. Наш сусід зробив фотографії з стоп-кадрів з відео, розмістив в соцмережах. Про це почали писати електронні ЗМІ.

Ми дізналися, що офіс продавців очок є в "Акустиці" (бізнес-центр на вулиці братів Ельворті в Кіровограді. - Авт.). Прийшли туди, але у них такого працівника не виявилося. Дали ще пару адрес, де можна цих продавців відшукати. І, чесно кажучи, ми на сьогодні практично впевнені, що знайшли.

Він начебто кіровоградець. Де живе, поки не ясно, але вже є його фотографії не тільки з відеокамери. Впізнали ще в декількох магазинах. Крім того, ми знайшли його колегу, з яким він разом ходить і пропонує товар. Колега, правда, навідріз відмовився видавати його.

Хлопчик каже, що чоловік попросив у нього телефон, щоб поповнити йому рахунок. А потім сказав: "Віддам мобілку, якщо поцілуємося і поїдемо до мене додому".


Трохи про відео. 19:38 - чоловік з сумкою і маленький хлопчик входять у під'їзд. Дорослий показує на сходи - давай, мовляв, піднімемося вище.

19:41 - вони спускаються. (Що відбувалося протягом трьох хвилин - невідомо, дитина не говорить про це.) Чоловік іде першим. На півдорозі він зупиняється, прикладає до рота вказівний палець, просячи хлопчика мовчати. Потім рукою лізе дитині в пах.

Біля дверей під'їзду бере у хлопчика телефон. Видно, як дитина благає віддати його, а потім, імовірно, починає кричати. Чоловік повертає мобілку і вибігає на вулицю.

Шостого травня, буквально через пару годин після розмови з батьком хлопчика, стало відомо, що підозрюваного затримали.

"Ми досить швидко встановили, хто на відео, знайшли номер його мобільного, - розповіло Depo.Кіровоград джерело в поліції. - Зателефонували, попросили приїхати до відділу для надання пояснень. Він погодився, але уточнив, що поки не може, тому що знаходиться в Олександрії. Це виявилося неправдою, по своїх каналах нам вдалося дізнатися, що насправді він - у Вільшанському районі. Там його і "взяли" і привезли до Кіровограда".
Восьмого травня Кіровський районний суд Кіровограда в закритому режимі - справа стосується неповнолітнього - обрав запобіжний захід - два місяці СІЗО. З огляду на статтю, за якою обвинувачується затриманий, - це насправді дуже довго...

Оригінал публікації

Немає коментарів:

Дописати коментар